021-12345678

شرایط گارانتی ها

شرایط  گارانتی


مشتری گرامی چنانچه متقاضی استفاده از گارانتی محصول خردیداری شده خود هستید ، لازم است شرایط زیر را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به ارسال کالا جهت استفاده از خدمات گارانتی باشید. همچنین پیشنهاد می گردد پس از دریافت مرسوله حتما کلیه کالاهای خود را به دقت مورد تست و بازبینی قرار دهید.


1- در هنگام انتخاب و خرید کالا در قسمت خصوصیات بند گارانتی وجود دارد. در این قسمت مدت زمان گارانتی هر کالا از زمان خرید و شرکت گارانتی کننده آن قید شده ا ست . لازم به ذکر است محصولاتی که این بند را ندارند  شامل گارانتی نمی باشند. کلیه گارانتی ها به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

2- کلیه کالاهای خریداری شده هنگام ارسال از لحاظ ظاهری توسط کارشناسان شرکت بررسی می شوند.تست کالاهای پلمپ فقط به درخواست مشتری صورت می گیرد.

3- کلیه کالاهای دارای گارانتی و با در نظر گرفتن شرایط آن ( عدم شستگی، پارگی، له شدگی و صدمه فیزیکی - رطوبت - حرارات - نوسانات برق - مواد شیمیایی - ضربه - استفاده ناصحیح و تعمیر توسط افراد غیر مجاز ) شامل این بند می باشند. 


4- کلیه کالاهای شامل گارانتی چنانچه حداکثر پس از 3 روز از دریافت کالا با شرکت هماهنگ شده و ارسال گردد، هزینه ارسال و دریافت آن به عهده شرکت می باشد ولی پس از این مدت کلیه هزینه های ارسال به عهده مشتری می باشد.